Szlachetna Paczka - relacja z wręczenia paczki rodzinie

Drogi Darczyńco,

razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!

Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem MLP-1594-511199), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Najbardziej spontaniczna była reakcja chłopców, którzy otwierali po kolei wszystkie paczki chcąc zobaczyć wszystko, co w nich jest. Pani Agnieszka z niedowierzaniem oglądała dary. Przymierzyła kurtkę i była zachwycona, że nie tylko jest ciepła, ale także bardzo elegancka. Dzieci najbardziej ucieszyły się z klocków LEGO.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za waszą pracę i wkład materialny w przygotowanie paczki. Paczka była przygotowana niezwykle starannie, zawierała wszystkie wymienione w arkuszu potrzeb rzeczy. Była to bardzo mądrze przygotowana pomoc i na pewno dała mnóstwo radości obdarowanej rodzinie. Chciałbym Państwu bardzo serdecznie pogratulować udziału w projekcie. Dzięki takim ludziom i takim gestom świat, który nas otacza, może być codziennie trochę lepszy. Życzę Państwu zdrowych rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Myślę, że najlepiej przekazać Państwu słowa napisane dla was przez obdarowanych: "Chciałabym bardzo, ale to bardzo podziękować za rzeczy, które od Państwa otrzymałam. Jesteśmy wraz z mężem i dziećmi niezwykle wdzięczni i szczęśliwi, że mogliśmy otrzymać taką pomoc. Życzymy Państwu dużo zdrowia i wesołych świąt"