Piknik Rodzinny

W piątek 12 czerwca na terenie ogrodu przedszkolnego odbył się rodzinny piknik. W czasie pikniku dzieci z poszczególnych grup przedstawiły programy artystyczne dla Rodziców i gości.
Piknikowi towarzyszyło mnóstwo atrakcji. Był dmuchany zamek, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem, trampolina, malowanie buźki, pokazy Straży Pożarnej, zabawy z chustą animacyjną, wiele konkursów dla dzieci i rodziców. Rodziny uczestniczyły w przeróżnych konkurencjach sportowych, przygotowanych przez panie wychowawczynie .Oprócz tego można było zjeść pyszną kiełbaskę i frytki przygotowane przez panie kucharki.  Szybko znikały również pyszne ciasta oraz ciasteczka przygotowane przez Rodziców. Ogromnym zainteresowaniem  cieszyły się występy naszych wychowanków. Zmęczeni upałem i wykończeni po całym dniu wrażeń mogliśmy napić się pysznego kompotu i posilić pieczonymi kiełbaskami i pysznym domowym ciastem przygotowanym przez panie kucharki. Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców!!!!