Dzień wiosny

20 marca przedszkolaki z naszego przedszkola oraz starsi koledzy i koleżanki ze Szkoły Podstawowej nr 24  wspólnie powitali wiosnę.
Z kwiatami w ręku i Marzanną przedszkolaki wyruszyły  w pochodzie wygonić złą zimę.  Udział w korowodzie, to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem pomagały w wykonaniu kukły Marzanny oraz kolorowych wiosennych gaików. Wesoły i  barwny korowód udał się do JGP nr 6.
Na placu przy jednostce Strażacy przygotowali specjalne miejsce do spalenia Marzanny. To właśnie tam dzieci pożegnały zimę, paląc kukłę Marzanny i głośnymi okrzykami  przywołując upragnioną porę roku! Następnie z uśmiechem na twarzy, w wiosennych nastrojach Dzieci wróciły do przedszkola.