Teatrzyk

11.02. 2015 r. nasze przedszkolaki miały okazję zobaczyć przedstawienie teatralne pt. ,,Porwanie Kurki Czupurki’’ w wykonaniu aktorów z teatru z Krakowa.
Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w tych przygodach, pomagały aktorkom w odnalezieniu kurki. Razem z  psem Tropicielem poszukiwały roztrzepanej kurki Czupurki  porwanej przez lisa . Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Zły lis został ukarany przez psa Tropiciela za swe niecne czyny. Kot Pazurek odnalazł swoją nieodpowiedzialną przyjaciółkę Czupurkę.
Lis poniósł zasłużoną karę, a dzieci dowiedziały się, że nie wolno wpuszczać nikogo do domu, kiedy nie ma rodziców, oraz że nie należy ufać obcym.
Wszyscy świetnie się bawili. Na koniec przedstawienia aktorki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Niecierpliwie czekamy na kolejne spotkanie z aktorami.