Turniej sportowy

Organizatorami turnieju sportowego było Samorządowe Przedszkole nr 154 i Szkoła Podstawowa nr 117 w Krakowie. Jego głównym celem było rozwijanie u dzieci sprawności ruchowej oraz propagowanie aktywnego spędzania czasu.

Nasze przedszkole reprezentowała drużyna z gr. IV w składzie: Adaś Dz., Hubert K., Nina L., Igor R. i Maja Z.  Przed przystąpieniem do zawodów zawodnicy złożyli ślubowanie. Nasza drużyna pod nazwą „Smerfy”  wzięła udział w siedmiu konkurencjach między innymi: „Bieg z obręczą – sztafeta”, „Rzut do celu”, „Skoki z piłkami”, „Proste plecy”, „Hokeiści”.  Radości, uśmiechu i zabawy było co nie miara. „Smerfy” spisały się dosłownie na medal, ponieważ zajęliśmy III miejsce na podium. Jako przedszkole otrzymaliśmy puchar mistrzowski, a oprócz tego naszym reprezentantom wręczono medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Po zakończeniu turnieju odbył się słodki poczęstunek, na który każdy zawodnik zasłużył.