Każdy bawi się inaczej - razem i osobno

Pobyt dzieci w przedszkolu pozwala im na wieloraką działalność. Spontaniczne zespołowe zabawy, indywidualne zajęcia, a także wspólne zajęcia pod kierunkiem nauczycieli, zabawy w sali i w ogrodzie, spacery itp to tylko kilka z możliwych jakie najczęściej wybierają dzieci. Z wielką radością przedszkolaki tańczą i śpiewają, a gra na instrumentach perkusyjnych przynosi im ogromną radość. Swoje umiejętności w tym zakresie dzieci będą mogły pokazać na najbliższych występach. W grupach młodszych to uroczystość Pasowania na Przedszkolaka będzie pierwszym w ich wykonaniu występem dla zaproszonych gości. Wspólne śpiewanie wcale nie jest takie łatwe, trudno się dopasować do tempa muzyki. Doskonalenie tej umiejętności będzie jednym z wielu zadań stawianych dzieciom. Pomagają w tym również zajęcia z rytmiki. Przedszkolaki zapoznają się również z wolontariuszkami, które pomagają w pracy w różnych grupach. Są to panie Aida i Matea. Chociaż porozumiewanie się z nimi jest nieco utrudnione, to jednak uśmiech i sympatia okazywana przez obie strony przełamuje te bariery. (zdjęcia w galerii)