Wrzesień w grupie IV

Dzieci z radością i uśmiechem na twarzy powróciły po wakacjach do przedszkola. Już jesteśmy 5 – latkami i czeka nas więcej zajęć, niż naszych młodszych kolegów, ale mamy dużo siły, chęci i zapału, aby poznawać nowe piosenki, wierszyki i tańce. We wrześniu przypomnieliśmy sobie zasady, które obowiązują w naszym przedszkolu i razem z naszą Panią stworzyliśmy wspólny Kodeks Przedszkolaka. W ciągu ostatnich dni rozmawialiśmy o jesieni w sadzie i ogrodzie. Poznaliśmy wygląd i smak rożnych owoców i warzyw. Zorganizowaliśmy „Teatrzyk warzywny”, w którym każdy z nas wcielił się w przydzieloną mu rolę. Włączyliśmy się także do akcji bicia rekordu Guinnessa w myciu zębów w tym samym czasie. (zdjęcia w galerii)