Wrzesień w grupie I

Pomimo, iż jesteśmy najmłodsi w przedszkolu czujemy się tu coraz lepiej, a najgorsze dni mamy  już za sobą. Jesteśmy grupą bardzo żywą, więc aktywnie wykorzystujemy każdą wolną chwilę. Poznaliśmy nasze panie oraz koleżanki i kolegów z grupy. Odwiedziliśmy najważniejsze miejsce w przedszkolu – naszą kuchnię, a pani Ela opowiedziała nam jak powstają pyszne obiadki, które w mgnieniu oka znikają z naszych talerzyków. Poznaliśmy też kodeks przedszkolaka, pod którym złożyliśmy „podpisy” każdy własną dłonią. Uwielbiamy bawić się w naszych kącikach, ale też lubimy śpiewać, tańczyć i malować. Gdy pogoda dopisuje chętnie chodzimy na spacerki lub bawimy się w piaskownicy. Kiedy pada deszcz wcale nie narzekamy, gdyż bawimy się wesoło z naszymi paniami na sali.   (zdjęcia w galerii)